@
pepe72
W III lidze hiszpańskiej płace są śmieszne w porównaniu do apanaży w polskiej ekstraklasie. Ćwiąkała to potwierdzał. To nie chodzi o fakt, że nie mamy na takich piłkarzy kasy, ale na budowaniu drużyny na lata.
Problem był w tym, że my te proporcje (obcokrajowcy- Polacy) mocno przekroczyliśmy w dodatku kadrę mieliśmy tak na oko o jakiś 5-6 zawodników za dużą + przepłacony sztab szkoleniowy.
Obecnie w drużynie WSZYSCY obcokrajowcy to wartość dodana. Może kilku chciało odejść, ale myślę że nikt nie żałuje.