Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21907
Stary 28.08.2018, 16:14
BlurgH napisał(a):Wyświetl post
Problem jest tylko taki, że żaden z młodych, których mamy w drużynie (poza Arsenicem, ale on obstawia kilka pozycji) nie da nam jeszcze tej jakości, którą daje Basha. Paniki nikt nie sieje, ale o ile ofensywnych pomocników i skrzydłowych mamy trochę ( Halilovic, Imaz, Kostal, Boguski, Małecki, Bartosz też od biedy ), to na pozycję Bashy nie widzę godnego następcy.

A po Bashę nikt się nie musi dobijać - jeszcze parę miesięcy temu było bardzo prawdopodobne, że zniknie razem z resztą hiszpańskiej grupki. Tutaj wielki szacunek dla osoby, która przekonała Bashę do pozostania !
Być może nie da jakości. Ale w tym sezonie walczymy o opanowanie dziury budżetowej więc niech trener eksperymentuje. Może ktoś odpali jak Rafał Pietrzak.
Statystyczna szansa na to, że zagramy bez Bashy jest z Pogonią w Szczecinie Trener powinien go uczulić, by się oszczędzał we Wrocławiu.

Edit:
Weszlaki też rozmawiali o m.in. Bashy
Od 1:32:50
https://soundcloud.com/weszlofm/wesz...la-augustyniak
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 28.08.2018 o godz. 17:05.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując