BlurgH napisał(a):

Problem jest tylko taki, że żaden z młodych, których mamy w drużynie (poza Arsenicem, ale on obstawia kilka pozycji) nie da nam jeszcze tej jakości, którą daje Basha. Paniki nikt nie sieje, ale o ile ofensywnych pomocników i skrzydłowych mamy trochę ( Halilovic, Imaz, Kostal, Boguski, Małecki, Bartosz też od biedy ), to na pozycję Bashy nie widzę godnego następcy.
A po Bashę nikt się nie musi dobijać - jeszcze parę miesięcy temu było bardzo prawdopodobne, że zniknie razem z resztą hiszpańskiej grupki. Tutaj wielki szacunek dla osoby, która przekonała Bashę do pozostania !
|
Być może nie da jakości. Ale w tym sezonie walczymy o opanowanie dziury budżetowej więc niech trener eksperymentuje. Może ktoś odpali jak Rafał Pietrzak.
Statystyczna szansa na to, że zagramy bez Bashy jest z Pogonią w Szczecinie

Trener powinien go uczulić, by się oszczędzał we Wrocławiu.
Edit:
Weszlaki też rozmawiali o m.in. Bashy

Od 1:32:50
https://soundcloud.com/weszlofm/wesz...la-augustyniak