|
Problem jest tylko taki, że żaden z młodych, których mamy w drużynie (poza Arsenicem, ale on obstawia kilka pozycji) nie da nam jeszcze tej jakości, którą daje Basha. Paniki nikt nie sieje, ale o ile ofensywnych pomocników i skrzydłowych mamy trochę ( Halilovic, Imaz, Kostal, Boguski, Małecki, Bartosz też od biedy ), to na pozycję Bashy nie widzę godnego następcy.
A po Bashę nikt się nie musi dobijać - jeszcze parę miesięcy temu było bardzo prawdopodobne, że zniknie razem z resztą hiszpańskiej grupki. Tutaj wielki szacunek dla osoby, która przekonała Bashę do pozostania !
Czesiu... Co ty robisz zarazo
|