BlurgH napisał(a):

Ale Basha może:
1. Złapać kontuzję
2. Pauzować za kartki
3. Odejść z klubu
A drugiego takiego SP nie mamy w klubie, bo Kort i Halilovic to inny typ piłkarza a Arsenic to bardziej obrońca niż SP. Doraźne łatanie na jeden - dwa mecze może jeszcze ujdzie, ale w perspektywie całego sezonu ? Hm.....
|
Ale mamy wprowadzać młodych, a nie szukać wydatków.
Otwarcie sezonu mamy rewelacyjne więc nie ma powodu by siać panikę. Basha załapał 3 kartki w 6 meczach więc trener ma 2-3 mecze (

) by się przygotować do meczu bez Bashy.
Co do 3 punktu to Vullnet ma 28 lat więc szansa, że ktoś się po niego będzie dobijał jest taka sobie.