Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21905
Stary 28.08.2018, 15:35
BlurgH napisał(a):Wyświetl post
Ale Basha może:
1. Złapać kontuzję
2. Pauzować za kartki
3. Odejść z klubu
A drugiego takiego SP nie mamy w klubie, bo Kort i Halilovic to inny typ piłkarza a Arsenic to bardziej obrońca niż SP. Doraźne łatanie na jeden - dwa mecze może jeszcze ujdzie, ale w perspektywie całego sezonu ? Hm.....
Ale mamy wprowadzać młodych, a nie szukać wydatków.
Otwarcie sezonu mamy rewelacyjne więc nie ma powodu by siać panikę. Basha załapał 3 kartki w 6 meczach więc trener ma 2-3 mecze () by się przygotować do meczu bez Bashy.
Co do 3 punktu to Vullnet ma 28 lat więc szansa, że ktoś się po niego będzie dobijał jest taka sobie.
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując