|
Ale Basha może:
1. Złapać kontuzję
2. Pauzować za kartki
3. Odejść z klubu
A drugiego takiego SP nie mamy w klubie, bo Kort i Halilovic to inny typ piłkarza a Arsenic to bardziej obrońca niż SP. Doraźne łatanie na jeden - dwa mecze może jeszcze ujdzie, ale w perspektywie całego sezonu ? Hm.....
Czesiu... Co ty robisz zarazo
|