Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21904
Stary 28.08.2018, 15:22
Ale Basha może:
1. Złapać kontuzję
2. Pauzować za kartki
3. Odejść z klubu
A drugiego takiego SP nie mamy w klubie, bo Kort i Halilovic to inny typ piłkarza a Arsenic to bardziej obrońca niż SP. Doraźne łatanie na jeden - dwa mecze może jeszcze ujdzie, ale w perspektywie całego sezonu ? Hm.....
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując