Karherop napisał(a):

My się z opcji zagranicznych wyleczylismy na dobre kilka lat.
Z trenerami - problem się rozstać.
Z zawodnikami - zrywaja kontrakty.
Stolar nad tym trzyma rękę i sa w zespole zdrowe proporcje. Wreszcie.
|
Bez przesady z zawodnikami. W ostatnim meczu wyszli:
PL
PL-PL-PL-PL
PL-AL-PL-ES
SK-CZ
Im dalej od naszej bramki tym więcej obcokrajowców.