Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25564
Stary 28.08.2018, 14:59
faktycznie fajny wywiad, przy okazji rzuciłem okiem na posty wstecz o odstawianiu Wasyla...


powiem tak Wasyl > Głowa , to że ktoś taki z racji wieku i miejsca zamieszkania zgodził się u nas grac za frytki to dar losu którego nie można zmarnować !
Odpowiedz cytując