Prezydentowa napisał(a):

Niektórzy chyba nie rozumieją, czym jest "polska myśl szkoleniowa" i że nie oznacza to po prostu polskiego trenera. Stolarczyk jest świeżakiem, nieskażonym ww. PMS i życiem na karuzeli trenerskiej.
Natomiast przedstawiciele PMS to dziady, które przesiąkły środowiskiem, trenują po kolei wszystkie kluby ekstraklasy, wylatują z nich z hukiem, a potem zatrudniają ich kolejne kluby myśląc, że wymyśli nagle koło.
Stolarczyk do nich nie należy.
|
to samo wyżej napisałem , a Ogryzek ze swoim zrozumieniem tematu wyskoczył conajmniej jak przysłowiowy "brylant z konopii"
no i do tego te simonowe brednie o Carillo , taki z niego Pan trener , że skłócił ze sobą pół składu , odpalił Brożka i Głowe (to drguei wyszło nam akurat na plus - mamy teraz konkretnego dyrektora) wydoił klub na miliony monet , a na koniec zrobił takie samo miejsce w lidze jak pogardzany "wuefista"