s1mone napisał(a):

No Stolar robi super robotę.
Ja tylko czekam aż się uaktywni pewna część forum, która tak kocha zagranicznych treneirów, którzy to niosą ze sobą olbrzymią jakość, nie to co ta nasza beznadziejna PMS. W szczególności mi chodzi o takiego jednego, którego nick zaczyna się na D - ostatnio coś na forum mniej aktywny ;<
Żeby pasowało do koncepcji nasz Trener powinien zmienić nazwisko na Stolairo
|
W moim odczuciu Stolar wzoruje się na Kasperczaku, a on ma tyle wspólnego z PMS co większość z nas na tym forum. Na razie wykonuje solidną robotę, ale cel powinien zostać niezmienny, czyli utrzymanie.