moim zdaniem frekwencja to temat rzeka zasługujący na osobny watek
więc :
https://wislakrakow.com/forum/showth...44#post1513244
bądź co bądź tutaj jest jeden z najważniejszych tematów na forum, i imho nie ma sensu aby od kilku stron mielić tutaj tylko o sposobach podniesienia frekwencji , tymbardziej że cześć z tych postow jest wartościowa i szkoda aby zaginełą w odmętach tego wątku