Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9055
Stary 28.08.2018, 08:56
moim zdaniem frekwencja to temat rzeka zasługujący na osobny watek

więc :

https://wislakrakow.com/forum/showth...44#post1513244

bądź co bądź tutaj jest jeden z najważniejszych tematów na forum, i imho nie ma sensu aby od kilku stron mielić tutaj tylko o sposobach podniesienia frekwencji , tymbardziej że cześć z tych postow jest wartościowa i szkoda aby zaginełą w odmętach tego wątku
Odpowiedz cytując