Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25558
Stary 27.08.2018, 21:34
Żuraw91 napisał(a):Wyświetl post
Pietrzak - Sadlok - Arsenic - Bartkowski

W czym problem?

Wasyl spoko koleś, ale jak mamy promować zawodników to 37 latek ląduje na ławie.
Bez k...a jaj. Na dziś Wasyl-Sadlok to nasza najlepsza para obrońców. Jak się posypią kontuzje czy kartki to będziemy kombinować. Ale nie można dla "promocji" rozwalać środka obrony!
Zwłaszcza, że Lis potrzebuje żelaznej obrony by wchodzić na wyższy poziom!
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując