Żuraw91 napisał(a):

Pietrzak - Sadlok - Arsenic - Bartkowski
W czym problem?
Wasyl spoko koleś, ale jak mamy promować zawodników to 37 latek ląduje na ławie.
|
Bez k...a jaj. Na dziś Wasyl-Sadlok to nasza najlepsza para obrońców. Jak się posypią kontuzje czy kartki to będziemy kombinować. Ale nie można dla "promocji" rozwalać środka obrony!
Zwłaszcza, że Lis potrzebuje żelaznej obrony by wchodzić na wyższy poziom!