Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9052
Stary 27.08.2018, 20:10
Ja tylko dodam że chodziło mi bardziej długofalowo.W tej rundzie to faktycznie tylko z Lechią (przy dobrym meczu we Wrocławiu) możemy zakręcić się w okolicach 20k. Natomiast gdybyśmy grali dobry futbol to wiosna nasza jeśli chodzi o frekwencje.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując