Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9051
Stary 27.08.2018, 17:46
Karherop napisał(a):Wyświetl post
W przyszłym roku nie ma żadnej imprezy docelowej, a my kończymy ligę 19 maja, zamiast grać do końca czerwca. Mielibyśmy 5- 6 kolejek wiecej, a i terminy środowe by się znalazły.

Zamiast tego mamy w tym roku grę w wigilie. Kuriozum. Nikt mnie nie przekona że to lepsze wyjście niż gra w czerwcu.

W piłkę powinno się u nas grac od marca do listopada. Masz kolego 9 miesięcy, nie licząc grudnia i lutego.
MŚ U-20 w 2019 roku w Polsce.
http://pilkanozna.pl/index.php/Wydar...-w-polsce.html

Ale przesuwanie ligi na Wigilię i luty to czysta głupota.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując