Karherop napisał(a):

W przyszłym roku nie ma żadnej imprezy docelowej, a my kończymy ligę 19 maja, zamiast grać do końca czerwca. Mielibyśmy 5- 6 kolejek wiecej, a i terminy środowe by się znalazły.
Zamiast tego mamy w tym roku grę w wigilie. Kuriozum. Nikt mnie nie przekona że to lepsze wyjście niż gra w czerwcu.
W piłkę powinno się u nas grac od marca do listopada. Masz kolego 9 miesięcy, nie licząc grudnia i lutego.
|
MŚ U-20 w 2019 roku w Polsce.
http://pilkanozna.pl/index.php/Wydar...-w-polsce.html
Ale przesuwanie ligi na Wigilię i luty to czysta głupota.