Wyświetl pojedynczy post
rokfor
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9050
Stary 27.08.2018, 17:20
Co wam przeszkadza gra w grudniu? Przecież od wielu lat pogoda jest wtedy dużo lepsza niż w lutym, a nawet marcu. Jestem jak najbardziej za graniem w czerwcu, ale nie kosztem grudnia tylko właśnie tych bezsensownych meczów na mrozie w lutym i na początku marca.
Odpowiedz cytując