|
Co wam przeszkadza gra w grudniu? Przecież od wielu lat pogoda jest wtedy dużo lepsza niż w lutym, a nawet marcu. Jestem jak najbardziej za graniem w czerwcu, ale nie kosztem grudnia tylko właśnie tych bezsensownych meczów na mrozie w lutym i na początku marca.
|