Cytat:
|
Nawłka powołał Mączyńskiego i tyle....
|
Sadloka też, ale nie wystawił do gry. Kogo innego miał powoływać? Małeckiego? Boguskiego? Bo Bartkowski na prawej stronie nie miał, nie ma i raczej nie będzie miał szans przy takiej konkurencji. Teraz trzeba trzymać kciuki za Pietrzaka i mooooże za Korta, jeśli utrzyma formę. Powołanie Pietrzaka to bardzo pozytywny impuls dla klubu i argument, którym może operować Głowacki. Jeszcze wczoraj nie postawiłbym 5 złotych, że wciągu 5 lat doczekamy się jakiegoś reprezentanta Polski
