|
Wow, jestem w szoku. Nie sądziłem, że ktoś oprócz Sadloka może obecnie być brany pod uwagę do gry w reprezentacji.
Pietrzakowi życzę, żeby został żołnierzem Brzęczka jak Judasz był żołnierzem Nawałki, a nie Kosznikiem 2.0
No i ma kontrakt do końca sezonu, więc jak już pójdzie w ślady Judasza to tylko reprezentacyjne, a nie klubowe...
|