|
Może jakby narobić szumu. Zagadywać dziennikarzy na twiterach i innych platformach o tym że terminy są do dupy to może w końcu doszło by to do kogoś decyzyjnego w tej kwesti i ten ktoś by sie zastanowił i to zmienił. Myślę ze wszystkim w ekstraklasie by to pasowało.
|