Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25539
Stary 27.08.2018, 13:56
Wystarczy, że Legia nie sprzeda Szymańskiego (czy jak mu tam było) i przegra albo zremisuje kolejne 2-3 mecze, to nie dość, że im frekwencja na stadionie spadnie do czterocyfrowej, to jeszcze będą kombinować, kogo się pozbyć z kontraktu, bo płacić trzeba będzie, a na razie okazuje się, że nie będzie z czego (chyba że loczek dyscyplinarnie zamrozi 80% kontraktów do czasu zdobycia MP, ale jakoś w to nie wierzę). Opad liści w Warszawie też wcale nie jest taki nieprawdopodobny. U nas jest biednie, ale wesoło, a jest szansa, że przy dobrej frekwencji i ładnej grze będzie jeszcze stabilnie.
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując