Qadou napisał(a):

|
Zaraz się zacznie zapraszanie Pietrzaka, Kostala czy takiego Korta jak dalej będą dobrze grać do ligi+extra i bajerowanie i takie niby niewinne pytania o przejściu do ległej
|
Legła ma problemy finansowe i jeszcze próbuje sprzedać swoich.
A co do sprzedaży to cały czas piszę, że Wisła musi się przygotować, że w zimie ktoś odejdzie.