Karherop napisał(a):

Przecież terminarz jest rozpisany na 5 kolejek do przodu to skąd Ty wiesz że wszystkie mecze rozegramy w sobotę? Wystarczy że 2-3 mecze będą w poniedzialek lub piątek o 18.00 i już frekwencja leci2-3 tys do tyłu.
Nawet w sezonie gdy graliśmy świetnie w grupie LE (sezon 11/12), mielismy frekwencje w grudniu po 13-14 tys. Pewnych rzeczy nie przeskoczymy. Jeszcze ta kolejka 2 dni przed wigilia... geniusze zarządzający liga.
|
Czyli kiedy powinniśmy kończyć? W połowie listopada? Ruszać kiedy? W połowie marca? Bo ostatnio na początku marca też pogoda dawała się we znaki? W lipcu chyba też nie ma sensu grać bo ciepło, a ludzie na wakacjach.
Z takim podejściem nic dziwnego, że dostajemy w Europie jak w piłkę można grać tylko 5 miesięcy w roku.