Wyświetl pojedynczy post
Prezydentowa
Miodek
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Dębniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25535
Stary 27.08.2018, 12:58
Wielkie gratulacje dla Rafała! Ale mimo wszystko nie rozumiem, czemu on a nie Sadlok. Moze grać na lewej, nie jest wiele starszy, no i bezdyskusyjnie jest lepszy. Od dawna zasługiwał na powołanie...
Odpowiedz cytując