Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Guzik
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: z rozporka
Offline
#
83873
27.08.2018, 10:09
najlepiej jakby Basha się teraz wykartkował, potem będzie przerwa na repre to będzie czas żeby kogoś wkomponować
Guzik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Guzik
Znajdź inne posty napisane przez Guzik