Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
MackoKurko
Member
Od: 05.2018
Offline
#
83871
27.08.2018, 09:25
WHITE*STAR
napisał(a):
Też się nim martwię. W przypadku kontuzji lub pauzy za kartki Bashy, to chyba nasz jedyny defensywny pomocnik.
Jeszcze jest Laskoś, poza tym jako bardziej wysunięty środkowy pomocnik może zagrać Halilovic
MackoKurko
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MackoKurko
Znajdź inne posty napisane przez MackoKurko