marcin19876 napisał(a):

|
A wiadomo co z Grymem? Nie ma go nawet na ławce pierwszej drużyny a tym bardziej nie gra nawet w juniorach? Jakaś kontuzja czy coś innego?
|
Też się nim martwię. W przypadku kontuzji lub pauzy za kartki Bashy, to chyba nasz jedyny defensywny pomocnik.