Wyświetl pojedynczy post
WHITE*STAR
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83869
Stary 27.08.2018, 08:21
marcin19876 napisał(a):Wyświetl post
A wiadomo co z Grymem? Nie ma go nawet na ławce pierwszej drużyny a tym bardziej nie gra nawet w juniorach? Jakaś kontuzja czy coś innego?
Też się nim martwię. W przypadku kontuzji lub pauzy za kartki Bashy, to chyba nasz jedyny defensywny pomocnik.
Odpowiedz cytując