Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9040
Stary 27.08.2018, 07:40
Karherop dobrze pisze. Jedyny mecz, na ktory mogloby przyjsc wiecej ludzi to chyba ten z Lechia we wrześniu. W grudniu to nikomu nie bedzie sie chcialo dupy ruszyc, a ta kolejka na dwa dni przed Wigilia to w ogole jakis absurd.
Odpowiedz cytując