|
Mam nadzieję, że nasz dyrektor jako że był piłkarzem, dojdzie do wniosku że lepiej szybciej przedłużyć wygasające kontrakty, niżeli czekać do ostatniego momentu...
Jeśli kadra się do zimy nie zmieni to w czerwcu 2019 tylu zawodników stoi pod znakiem zapytania:
Ondrasek (kontrakt tylko do zimy - trzeba liczyć na jego lojalność, ja bym przedłużył +1,5 roku)
Imaz (będzie zwlekał z podpisaniem)
Bartkowski (brać, bo nawet jako zmiennik lepszego nie znajdziemy)
Bartosz (podobnego błędu jak z Urygą nie można popełnić)
Boguski (czekać do czerwca w jakiej będzie formie)
Wasyl (czekać do czerwca w jakiej będzie formie)
Buchalik (czekać do czerwca w jakiej będzie formie)
Pietrzak (jak utrzyma taką formę do zimy, przedłużyć)
Laskoś (ja bym przedłużył i wypożyczył do 1 ligi)
Opcje przedłużenia mają:
Palcić +2, (do odpalenia)
Halilović +2, (przedłużyć)
Kolar +2 (czekać do czerwca w jakiej będzie formie)
Kort +1, (przedłużyć, ew negocjować dłuższy kontrakt)
Kostal +1. (przedłużyć, ew negocjować dłuższy kontrakt)
Chorążka +1 (czekać do czerwca w jakiej będzie formie)
Drzazga +1 (czekać do czerwca w jakiej będzie formie)
|