|
Zostało nam 5 dni okienka transferowego i mam nadzieję... że żadnych ruchów już nie będzie. A po ostatnich występach pewnie jeszcze jakaś oferta w ostatnich dniach spłynie. Tak bywa często w ostatnich dniach okna transferowego. Póki co Stolarczyk robi 'coś' z niczego i wielkie brawa dla niego i całego sztabu.
Mam nadzieję, że finansowo w związku z tym damy radę do zimy. Frekwencja będzie też na tyle dobra, choć też hitowych meczów będzie jak na lekarstwo... najlepiej zapowiada się mecz z Jagiellonią początkiem grudnia i z Lechem, końcem grudnia.. bardzo zły terminarz mamy w tym roku, a przecież na wiosnę do marca/kwietnia są fatalne temperatury by przyciągnąć tłumy na stadion.
|