Karherop napisał(a):

@pepe72
wg mnie Ondrasek robi nam całą czarną robotę w ofensywie. Każdą długą piłkę zbiera. Nasza gra z np. Kolarem będzie wyglądała inaczej. Co oczywiście nie znaczy, że nie wyglądałaby dobrze.
Oby zdrowie mu dopisywało.
|
Coś w tym jest. Co więcej na 90minut stoi, że mamy 3 napastników:
Ondraszka, Imaza i Kolara.
Z czego Imaz ma "jedynie" asysty, a Kolar co prawda jedną bramkę ale zagrał 3 ogony na 6 meczów.