1q2 napisał(a):

|
Chodzi mi o szeroko pojętych fanatyków.Mieszkasz w Krk?. Jak tak to gołym okiem zobaczysz jakie dno jest teraz, w porównaniu do lat np 2012-2015.Ja nie wiem jak to można było to tak s.......ić ale to temat na zupełnie inną dyskusję.
|
Nie obraź się ale jedyne co teraz może dobić Wisłę to jakieś ekscesy fanatyków.
Balansujemy na tak cienkiej linie, że pierwszym priorytetem SKWK czy kto tam ma wpływ na fanatyków powinno być maksymalne dbanie o pozytywny wizerunek kibiców (kiboli).
Za czasów kasy Cupiała nie miało to większego znaczenia.