Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 26.08.2018, 19:14
Rozumiem zimną głowę kolegi wyzej,ale jednak od pierwszego gwizdka u siebie z Arką ,do dzis po ostatni mecz z Zabrzem widzę ze ten zespoł to ZESPÓŁ a nie zbieranina,ktory naprawde oglada sie dobrze.
A na tle grupy inwalidzkiej jaką jest polska Ekstraklasa rzekłbym ze Wisła gra inna piłkę.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując