|
Rozumiem zimną głowę kolegi wyzej,ale jednak od pierwszego gwizdka u siebie z Arką ,do dzis po ostatni mecz z Zabrzem widzę ze ten zespoł to ZESPÓŁ a nie zbieranina,ktory naprawde oglada sie dobrze.
A na tle grupy inwalidzkiej jaką jest polska Ekstraklasa rzekłbym ze Wisła gra inna piłkę.
|