|
Ok, to brzmi rozsądnie. A o Haliloviciu zmieniłeś zdanie ?
Pomijając (nie ujmując) super robotę jaką wykonuje Wiślacki sztab, to gra wygląda jak wygląda bo w szatni nie ma podziałów na piłkarzy grających bez względu na prezentowaną formę. Każdy kto pokaże się na treningu dostanie szansę.
Czy Kostal zamiótł by ligę w tamtym sezonie ?Pewnie masz rację, pewnie nie. Tego się nie dowiemy. Tak jak tego, jak grałby Bałanyuk. Nie było rotacji. Już nawet nie chce wspominać takich piłakrzy jak mitrović, ze manuel czy perez.. i to kamyczek do ogródka obu hiszpańskich trenerów.
Wojtkowski też zaczął dołować odkąd został odstawiony ze składu przez Carillo. Abstrahując od jego internetowej działalności po ludzku szkoda, bo jego piłka też nie parzyła.
|