Wyświetl pojedynczy post
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25529
Stary 26.08.2018, 18:23
Dzisiaj, 10:49 ,wolfy napisał
Cytat:
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):
za to , to co odjaniepawlił przy jednym strzale który notabene nawet nie szedł w światło bramki , to kryminał

wolfy napisał(a):
Acha, znaczy jednego strzału nie złapał i róg był, poza tym wybronił setkę i grał bardzo pewnie ale trzeba mu tę jedną sytuację bez znaczenia wypominać...
Zejdź troszkę na ziemię, my go ogrywamy, na razie nic nie zawalił a to i tak jest wpisane w koszty.

Dzisiaj wyglądał momentami bardzo dobrze, być może za rok kilku "znawców" będzie musiało przepraszać jak Stolarczyka.

Co do Lisa, pełna zgoda. Widać, że chłopak ma potencjał. Musi tylko dostać szansę w dłuższej perspektywie. Buchalik nie jest stratny i umówmy się.. został tu z dwustronnego musu i prochu w swojej karierze już nie wymyśli.

A jeśli idzie o drugą poruszoną przez ciebie kwestie- Niech pierwszy rzuci kamień i tak dalej..



!!IRIVER!! napisał(a):
I to może być problem Kiko w nieco dalszej perspektywie - zrażanie się do niektórych nazwisk i przywiązywanie do innych. Tak jest dzisiaj przywiązany do Boguskiego i Małeckiego, że nawet jak grają bucówkę, to nie zmieni ich na Kostala - choćby po to, żeby udowodnić sobie czy innym (Dukatowi/kibicom), że to on ma w jego temacie rację. Nie mówię, żeby robić od razu po 5 roszad w składzie, jak to z różnych powodów było ostatnio, ale ostentacyjne olewanie grajka na dłuższą metę może przyczynić się do utraty zaufania wobec trenera.

wolfy napisał(a):
Jeżeli Cię dobrze rozumiem Kiko ma wpuścić słabszego zawodnika za lepszego świadomie sabotując grę drużyny żeby kilku trollom coś udowodnić?! Długo nad tym myślałeś?

A nie, przepraszam, Kostal przecież jest lepszy, już przygotowany, od razu pierwszy skład! Normalnie Messi trybun!


No tak..
Także ten słowacki messi do dziś nie odwołany. Tekst sprzed roku, z tym, że w przypadku Kostala to bez znaczenia. Nie miał szans przez ten rok gdziekolwiek (sparingów z amatorami nie liczę) zagrać bo nawet rezerw nie mamy. Niektórzy cytując "znawcy" przyznali się do pomyłki. Inni nawet tego nie potrafią
Powód: kłopot z edycją postu
Ostatnio edytowane przez pomeran : 26.08.2018 o godz. 18:26.
Odpowiedz cytując