Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 26.08.2018, 15:40
Fugiel napisał(a):Wyświetl post
Juz w innym temacie pisalem o Lisie - nie mam nic przeciwko ogrywania go - trzymam kciuki aby to sie oplacilo i sportowo i finansowo - jednak na chwile obecna dla mnie jest duzo gorszy niz Buchalik i chyba nikt nie powie, ze jest inaczej. Niemniej jednak jesli chcemy go ogrywac - trzymam oczywiscie za niego kciuki.


Co do meczu - bardzo fajnie, ze robi nam sie fajna druzyna, kilku utalentowanych mlodych gosci mamy, widac, super!
@Fugiel
Bardzo często bramkarza zmienia się po wpadce. Buchalik sam się zmienił zawalając nam mecz w Białymstoku wraz z czerwoną kartką. Lis nie zawalił nam jeszcze meczu. Więc nawet jak by się nie nazywał Lis i przyszedł jako młody to nie byłoby powodu by go zmieniać.
Z meczu na mecz gra coraz lepiej więc twierdzenie, że jest "dużo gorszy" jest niczym nie podparte. Z Górnikiem wyciągną wszystko co miał wyciągnąć. Owszem, obrona grała koncertowo.

Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
a ja myśle że racje mieli na weszło.fm , że Lisa to jeszcze "wymyślono" i klepniety za poprzedniego układu (Junco) , i teraz po prostu obecny zarząd coś z tym fantem musi zrobic
Doszlifować i sprzedać. Tak jak z każdym młodym, którego mamy w zespole.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując