|
Jezu dajcie temu chłopakowi złapać trochę obycia. On jest w szoku póki co, że gra w WIŚLE KRAKÓW, wygląda na takiego co nie wierzy w to co się dzieje a wy się uparliście go nękać. Po co ta presja? Młody jest z potencjałem, ale musi okrzeknąć zagrać 20-30 spotkań puścić pare szmat posiedzieć na ławce obyć się złapać pewność siebie, umiejętności i grać. Wy wymagacie żeby był Buffonem od pierwszego meczu...
Spokojnie.
|