Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
za to , to co odjaniepawlił przy jednym strzale który notabene nawet nie szedł w światło bramki , to kryminał
|
Acha, znaczy jednego strzału nie złapał i róg był, poza tym wybronił setkę i grał bardzo pewnie ale trzeba mu tę jedną sytuację bez znaczenia wypominać...
Zejdź troszkę na ziemię, my go ogrywamy, na razie nic nie zawalił a to i tak jest wpisane w koszty.
Dzisiaj wyglądał momentami bardzo dobrze, być może za rok kilku "znawców" będzie musiało przepraszać jak Stolarczyka.