Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25525
Stary 26.08.2018, 09:49
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
za to , to co odjaniepawlił przy jednym strzale który notabene nawet nie szedł w światło bramki , to kryminał
Acha, znaczy jednego strzału nie złapał i róg był, poza tym wybronił setkę i grał bardzo pewnie ale trzeba mu tę jedną sytuację bez znaczenia wypominać...
Zejdź troszkę na ziemię, my go ogrywamy, na razie nic nie zawalił a to i tak jest wpisane w koszty.

Dzisiaj wyglądał momentami bardzo dobrze, być może za rok kilku "znawców" będzie musiało przepraszać jak Stolarczyka.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 26.08.2018 o godz. 09:51.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując