Mam swoją teorię do osiągnięć Trenera. Po prostu za czasów swojej kariery zawodniczej podpie...lał i nielegalnie kserował notatki Kasperczaka, potem miał trochę czasu żeby przetrawić francuską myśl szkoleniową, dodał do tego kilka swoich pomysłów, wrzucił w burzę mózgów Sobola, Jopa, Kmiecika i paru innych, po czym wyciągnął esencję, a piłkarze go posłuchali...
