|
Porażki pewnie przyjdą, zdarzą się słabsze mecze, ale mam wrażenie, że nie zabraknie wtedy walki, zapieprzania jeden za drugiego. To właśnie, oprócz polotu, wyróżnia Wisłę. Dobra atmosfera, super się to ogląda, że 11 facetów nie dość, że ma jeden cel, to jeszcze robią to z przyjemnością. Sukces trenera, który przecież doskonale zna czasy, kiedy Wisła miała najlepszą szatnię w całej lidze. Oby jak najdłużej, oby udało się stworzyć ponownie twierdzę przy R22.
|