|
Mam teorię że bardzo dobra gra Bashy to efekt poczucia, że Stolarczyk widzi w nim lidera drużyny i może nawet z nim w ten sposób rozmawiał. Może nawet numer 10 dostał by jeszcze lepiej się poczuł i efekt taki, że jest królem środka.
Po prostu widać po nim, że czuje się bardzo pewnie, czuje się tym liderem odpowiedzialnym za cały tył a z przodu niech sobie Kort szaleje.
Jestem pewien, że chciał odejść przed sezonem. Teraz widzi jakim jest kozakiem, jakie ma noty i to go przekonuję z każdym tygodniem, że dobrze zrobił zostając.
|