Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 25.08.2018, 18:50
Toeju napisał(a):Wyświetl post
rządzić i dzielić w środkowej części boiska.
Lepiej nie, głupio by było gdyby dwóch naszych wyleciało za czerwone po jakiejś wewnętrznej kłótni.
Odpowiedz cytując