|
To tak na szybko przed meczem..
Czekałem na skład w jakim wybiegnie Górnik, klasyczne 4-4-2 z dwójką Hiszpanów odpowiedzialnych za strzelanie goli. Na pewno będzie to inny mecz niż ten w Poznaniu. Spodziewam się cofniętego Górnika czyhającego na kontry. Brak Żurkowskiego w środku pola powinniśmy wykorzystać ---> rządzić i dzielić w środkowej części boiska. Liczę na kolejny dobry mecz Kostala.
Typuję 2:0 dla nas.
|