Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13608
Stary 25.08.2018, 10:36
piotrtb napisał(a):Wyświetl post
Faktycznie nie ma już miejsc na sektor D czy coś strona niedomaga ?
Na pewno nie ma, D schodzi najszybciej wiec nie ma co sie dziwic
Odpowiedz cytując