|
Jest bombą i będzie, aż nabierze ogrania na tym poziomie. Widać, że zżera go stres na maksa. Z drugiej strony, na tej specyficznej pozycji, kogo by nie zżerał?
W innych okolicznościach sezon w 1 lidze, w takiej Garbarni czy Mielcu, bardzo by mu pomógł.
Na dziś, zdecydowanie jestem za Buchalikiem.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
|