Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25502
Stary 24.08.2018, 17:49
Jest bombą i będzie, aż nabierze ogrania na tym poziomie. Widać, że zżera go stres na maksa. Z drugiej strony, na tej specyficznej pozycji, kogo by nie zżerał?

W innych okolicznościach sezon w 1 lidze, w takiej Garbarni czy Mielcu, bardzo by mu pomógł.

Na dziś, zdecydowanie jestem za Buchalikiem.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując