|
Ja jestem średnio optymistycznie nastawiony co do Szysza, a chłopaka miałem okazje obserwować wielokrotnie. Ale jeśli Głowa go ogląda, to co ja mam do powiedzenia? 100% zaufania.
Bogusz z kolei niesamowicie ogarnięty pomocnik jak na swój wiek, przypomina Żurkowskiego. Niestety pewnie poza naszym zasięgiem, a szkoda.
|