|
Skończy, nie skończy nie wiadomo. Dobrze jednak, że robimy chociaż zakusy pod takich zawodników i jak widać mamy ukierunkowaną politykę na małolatów, na których de facto można zarobić. Teraz byle młody kiep w tej lidze kilka razy prosto kopnie piłkę i już idzie za dobry pieniądz.
|