|
Miałem okazję obserwować tego zawodnika i moim zdaniem skończy jak Drzazga na wiecznym wypożyczeniu. Na siłę promowany w Górniku. Na 10 bramek 7 z karnych. Plus jest taki, że ma tu przyjść na podobnych zasadach jak Brlek - czyli ktoś z zewnątrz wyłoży na niego kasę.
|