Maciek17 napisał(a):

|
Janekx89 pisze, że Głowa obserwuje Szysza i trwają rozmowy.
|
Co ciekawe, pod tym wpisem ludzie piszą, że to przereklamowany piłkarz. Na 10 goli tylko 3 strzelone z gry, nie sprawdzałem. Link do dyskusji
https://twitter.com/janekx89/status/1032564343089651712