Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1840
Stary 21.08.2018, 23:23
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Załóż temat meczowy.
w równym odstępie między poprzednim, a następnym - czyli jutro

TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):Wyświetl post
Carillo nie był idiotą, miał swoją wizję i ambicje przewyższające ówczesne możliwości Wisły.

Trenerzy ufają podopiecznym, ściągają ich, dają im grać. Carillo miał Mitrovica i miał mieć Suljica. Tak, jak Stolarczyk ma Korta. Różnica jest taka, że za Carillo Wisła zrobiła skok na puchary jak szczerbaty na suchary a za Stolarczyka jest polityka racjonalna. Czas pokazuje co było/jest lepsze.

Kostalowi szansy nie dawał już Ramirez. Teraz Kostal dostaje szansę tylko dlatego, bo taka jest polityka. Nie liczy się wynik tak bardzo jak stabilność, w przeciwieństwie do tego jak było. Dopiero zagrał jeden dobry mecz, spokojnie.

Wdowczyk zmienił system gry w porównaniu do tego co było grane w przygotowaniach, bo... Z resztą nie wazne, to już było, niektórzy za powód rozstania uwierzyli w "niewywiazywanie się trenera z zapisów w kontrakcie" aż sprawa zgasła

był, był

skoro swoich wizji nie dostosował do realiów, które rzekomo znał
Odpowiedz cytując