Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#958
Stary 21.08.2018, 19:43
Czerepak mnie sprowokował więc odkopuję temat.

Porównując sezony 3 rundowe (od 2013/14) mam następujące wnioski.
1. 40 punktów wystarczy by utrzymać się po 37 kolejkach
2. 40 punktów wystarczy by zająć 8 miejsce po 30 koejkach
3. 3 miejsce (puchary) dają średnio 63 punkty
4. Na mistrza średnio wystarczają 73 punkty

Średnie dla E-klapy na ten sezon:
Kod:
            pkt meczów  średnia
14 miejsce  40  37      1,08
Top 8       40  30      1,33
Top 8 (20)  40  20      2,00
Top 3       63  37      1,70
mistrz      73  37      1,97
W kolejnym komentarzu jak wygląda Wisła po 5 kolejkach.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 22.08.2018 o godz. 00:10.
Odpowiedz cytując