Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1834
Stary 21.08.2018, 18:07
Carillo nie był idiotą, miał swoją wizję i ambicje przewyższające ówczesne możliwości Wisły.

Trenerzy ufają podopiecznym, ściągają ich, dają im grać. Carillo miał Mitrovica i miał mieć Suljica. Tak, jak Stolarczyk ma Korta. Różnica jest taka, że za Carillo Wisła zrobiła skok na puchary jak szczerbaty na suchary a za Stolarczyka jest polityka racjonalna. Czas pokazuje co było/jest lepsze.

Kostalowi szansy nie dawał już Ramirez. Teraz Kostal dostaje szansę tylko dlatego, bo taka jest polityka. Nie liczy się wynik tak bardzo jak stabilność, w przeciwieństwie do tego jak było. Dopiero zagrał jeden dobry mecz, spokojnie.

Wdowczyk zmienił system gry w porównaniu do tego co było grane w przygotowaniach, bo... Z resztą nie wazne, to już było, niektórzy za powód rozstania uwierzyli w "niewywiazywanie się trenera z zapisów w kontrakcie" aż sprawa zgasła
Ostatnio edytowane przez TIR_DO_SŁUBIC : 21.08.2018 o godz. 18:10.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując