Karherop napisał(a):

|
Gdyby nie akcja z Buchalikiem w roli głównej i jego wylocie z boiska sytuacja mogłaby się różnie potoczyć. Z Jagą graliśmy równie dobry mecz jak z Lechem, ale brakowało skuteczności. W obronie zresztą to był wg mnie dużo lepszy mecz Wisły.
|
Ale z Jagą graliśmy na 0:0. Nie da się tego porównać z meczem z 7 bramkami. Stolar coś im zrobił, że Kostal odpalił. Bo powiedzmy, że Ondraszek pokazuje się od początku sezonu.