Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#274
Stary 21.08.2018, 15:12
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Gdyby nie akcja z Buchalikiem w roli głównej i jego wylocie z boiska sytuacja mogłaby się różnie potoczyć. Z Jagą graliśmy równie dobry mecz jak z Lechem, ale brakowało skuteczności. W obronie zresztą to był wg mnie dużo lepszy mecz Wisły.
Ale z Jagą graliśmy na 0:0. Nie da się tego porównać z meczem z 7 bramkami. Stolar coś im zrobił, że Kostal odpalił. Bo powiedzmy, że Ondraszek pokazuje się od początku sezonu.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 21.08.2018 o godz. 23:59.
Odpowiedz cytując